CPN złapał BAKCYLA!

Trzecia edycja Śląskich Dni Biotechnologii BAKCYL, która trwa od 1 czerwca do 3 czerwca, w tym roku odbywa się pod patronatem Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej. Pierwszy dzień Bakcyla jest przeznaczony dla studentów, pozostałe dwa dni służą ‘zarażeniu’ uczniów szkół średnich Biotechnologicznym Bakcylem

2 czerwca na wydziale Automatyki,  Elektroniki  i Informatyki  (ul. Akademicka 16, Gliwice) w Auli A odbędą się wykłady na które zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W czasie prelekcji będzie można wysłuchać:

• 10:00-10:45 – dr Agnieszka Toma-Jonik (Instytut Onkologii)
  • 10:50-11:35 -dr inż. Aleksandra Gruca (Politechnika Śląska)
  • 11:45-12:30 – dr hab. Aleksandra Ziembińska-Buczyńska (Politechnika Śląska)
  • 12:35-13:20 – dr Artur Góra (Tunneling Group)
  • 13:25-14:10- mgr inż. Anna Byczek-Wyrostek (Politechnika Śląska)

3 czerwca w budynku Centrum Biotechnologii (ul. Bolesława Krzywoustego 8, Gliwice) oraz wydziału Automatyki,  Elektroniki  i Informatyki , odbędą się zajęcia laboratoryjne. Każdy zapisany uczestnik weźmie udział w trzech blokach laboratoryjnych:

• biochemia
  • biologia molekularna
  • bioinformatyka

Zapisy na zajęcia laboratoryjne odbywają się drogą elektroniczną: tutaj

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy serdecznie!