Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne?

W dniu 11 lutego w Centrum Popularyzacji Nauki mogliśmy gościć pracowników ZUS Oddziału w Zabrzu.  Zajęcia zostały przeprowadzone dla dwóch grup dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gliwicach. Zajęcia dla młodszej grupy uczestników odbywały się w formie gier i zabaw, natomiast dla grupy starszej w formie prelekcji. A wszystko po to, by dowiedzieć się „Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne!”. Dziękujemy!

Czytaj dalej Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne?

Rusza turniej ekologiczny EKO-EXPRESS

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele szkół podstawowych!

Zaczynają się ferie zimowe, a więc zbierajcie siły, bo po powrocie rusza EKO-EXPRESS , czyli politechniczny turniej ekologiczny! To zabawa w postaci zespołowej gry miejskiej, która odbędzie się na terenie Politechniki Śląskiej. Wszystkich uczestników zaprosimy na EKO-EXPRESS Party, z pokazem szalonych naukowców Pan Korek Laboratorium, a najwyżej ocenione zespoły otrzymają cenne nagrody rzeczowe!

Szczegóły pod linkiem: