Wręczenie nagród w konkursie „O nauce po ludzku”

foto. Adrianna Kasperska

W dniu 30 stycznia 2020 zostały wręczone nagrody dla Finalistów III edycji konkursu na artykuł popularnonaukowy pt. „O nauce po ludzku”. I nagrodę otrzymała Natalia Łomnicka, studentka Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki PŚ, II nagrodę Aleksandra Front, również studentka Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki PŚ, III nagrodę otrzymał Filip Gamoń, doktorant Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki PŚ. Patronat honorowy konkursu objął Prorektor ds. Infrastruktury i Promocji dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. PŚ. Organizatorem konkursu jest Centrum Popularyzacji Nauki PŚ w porozumieniu z Biblioteką Główną Politechniki Śląskiej. Gratulujemy! Zapraszamy na kolejną IV edycję konkursu już w czerwcu.