26.10.2019 REJESTRACJA Magiczny świat inżynierii materiałowej – warsztaty stomatologiczne. Grupa I (dla dzieci 6-10 lat)

Informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych_13VIII19

Regulamin-Politechniki-Juniora-i-Seniora_13VIII19

Prowadzący: mgr inż. Magdalena Zorychta
Instytut Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych, Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Śląskiej

Opis: Jeśli chcesz się przenieść w magiczny świat inżynierii materiałowej i zagłębić swoją wiedzę w dziedzinie stomatologii i biomateriałów to jest to idealne wydarzenie dla Ciebie! Dzięki warsztatom będziecie mogli poznać zagadnienia inżynierskie oraz wykorzystać je w praktyce! Uzyskany efekt będzie połączeniem świata magii ze światem nauki, dzięki czemu biorący udział „złapią naukowego bakcyla” z inżynierią materiałową, który zostanie na długo w Waszej pamięci! Serdecznie ZAPRASZAMY!

Godzina: 10:30

Lokalizacja: Wydział Mechaniczny Technologiczny, ul. Konarskiego 18A, Laboratorium Badania Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych (parter)

Grupa wiekowa: dla dzieci dla dzieci 6-10 lat

LICZBA MIEJSC: 8 par junior + senior, powyżej numeru 8 osoby będą na liście rezerwowej

Brak miejsc. Zapraszamy na kolejne zajęcia Politechniki Juniora i Seniora.