Zakończenie roku akademickiego Politechniki Juniora i Seniora

16 czerwca zakończyliśmy dzisiaj drugi rok akademicki Politechniki Juniora i Seniora. Bardzo dziękujemy Młodym Naukowcom w tak liczne uczestnictwo na zajęciach. Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia już w październiku. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zakończenie roku akademickiego Politechniki Juniora i Seniora została wyłączona

10 Industriada już za nami

A tak było 8 czerwca na niesamowitym święcie techniki -Industradzie!
Dziękujemy naszej wspaniałej reprezentacji Naukowców Politechniki Śląskiej

A tak było 8 czerwca na niesamowitym święcie techniki -Industradzie!

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 10 Industriada już za nami została wyłączona

Finał turnieju ekologicznego EKO-EXPRESS

Turniej ekologiczny EKO-EXPRESS organizowany przez Centrum Popularyzacji Nauki PŚ oraz Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki już rozstrzygnięty!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Finał turnieju ekologicznego EKO-EXPRESS została wyłączona

Industriada już 8 czerwca!

Już 8 czerwca zapraszamy na niezwykły INDUSTRIALNY BAL. Moc atrakcji przygotowali nasi wspaniali Naukowcy Politechniki Śląskiej. Zapraszamy od godz. 14:00 pod Radiostacją w Gliwicach.

Więcej informacji tutaj

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Industriada już 8 czerwca! została wyłączona

Składanie indeksów Młodego Naukowca do 5 czerwca!

Do 5 czerwca czekamy na wszystkie indeksy Młodych Naukowców. Prosimy o dostarczenie indeksów do Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Konarskiego 22B, II piętro, pok. 221a. Serdecznie zapraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Składanie indeksów Młodego Naukowca do 5 czerwca! została wyłączona

Politechnika Śląska zajęła I miejsce w sztafecie dla firm!

Reprezentacja Politechniki Śląskiej w składzie Krzysztof Psiuk-Maksymowicz, Beata Batejko, Radosław Buczyński i Aleksandra Ziembińska-Buczyńska zajęła pierwsze miejsce w sztafecie dla firm 4 x 400, organizowanej w ramach akcji charytatywnej #KilometryDlaHospicjum. Biegamy i pomagamy

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Politechnika Śląska zajęła I miejsce w sztafecie dla firm! została wyłączona

Od gwiazd do GPS, czyli o historii nawigacji!

Nasi Juniorzy i Seniorzy nie śpią w weekendy, tylko aktywnie biorą udział w zajęciach. Już za nami ostatnie zajęcia z cyklu Politechniki Juniora i Seniora w semestrze 2018/2019. Nasi Juniorzy poznali niezwykły temat pt. „Od gwiazd do GPS, czyli o historii nawigacji”. Bardzo dziękujemy prowadzącym: dr inż. Justyna Orwat, dr inż. Paweł Sikora, mgr inż. Bartosz Apanowicz i Alicja Stankiewicz z Wydziału Górnictwa i Geologii, Politechniki Śląskiej.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Od gwiazd do GPS, czyli o historii nawigacji! została wyłączona

Konkursy na Noc Naukowców PŚ 2019 już otwarte!

Konkursy na Noc Naukowców PŚ 2019 już otwarte! W tegorocznej 14 edycji Nocy Naukowców PŚ 2019, więcej i jeszcze ciekawiej. „Laboratorium przyszłości”, „Domowy eksperyment”, a także konkurs na „Gadżet Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2019”. Zaproście wszystkich Waszych znajomych, małych i dużych, miłośników i pasjonatów nauki.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Konkursy na Noc Naukowców PŚ 2019 już otwarte! została wyłączona

Rejestracja na zajęcia Politechniki Juniora i Seniora 25 maja 2019!

Rejestracja zakończona. Dziękujemy.

W razie problemów i pytań prosimy o kontakt przez mail: pjs@polsl.pl lub telefon 32 237 18 54

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Otagowano , , , | Możliwość komentowania Rejestracja na zajęcia Politechniki Juniora i Seniora 25 maja 2019! została wyłączona

Zajęcia Politechniki Juniora i Seniora już 25 maja!

Już 25 maja zapraszamy wszystkich naszych studentów Politechniki Juniora i Seniora na zajęcia pt. „Od gwiazd do GPS, czyli o historii nawigacji”. Rejestracja już 20 maja o godzinie 12:00 .

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zajęcia Politechniki Juniora i Seniora już 25 maja! została wyłączona