Forum Nowej Edukacji

W Katowicach 13 czerwca, w Euro-Centrum po raz kolejny odbyło się wydarzenie, w którym Centrum Popularyzacji Nauki oraz Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów reprezentowało Politechnikę Śląską. Mowa powyżej o Forum Nowej Edukacji, które zostało zorganizowane przez Fundację EDU-Klaster. Na wydarzeniu przedstawiciele różnych fundacji, stowarzyszeń, szkół i uczelni zaprezentowali swoje pomysły na temat nowych metod nauczania oraz kształcenia. Wydarzenie miało formę konferencji, na której każda zaproszona instytucja przedstawiała swoje pomysły i projekty, mające na celu promowanie nauki.

Centrum Popularyzacji Nauki oraz Studenckie Koło Naukowe Biotechnologów reprezentował Jakub Bukowski, który przedstawił na konferencji projekt antysmogowy, realizowany z naszym udziałem w Gliwicach w przyszłym sezonie grzewczym. Nasz głos słyszany był również na antenie Polskiego Radia Katowice, w trakcie wywiadu na temat metod polskiej edukacji.

Foto: Tomasz Szczurek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.