O NAUCE PO LUDZKU? Pokaż, że da się tak pisać! Ogłaszamy konkurs na artykuł popularnonaukowy

Mówienie o nauce w sposób prosty nie jest łatwe 🙂 Ale Ty to być może potrafisz. Dlatego właśnie ten konkurs jest dla Ciebie. Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej wraz z Biblioteką Główną ogłaszają konkurs na artykuł popularnonaukowy dla społeczności akademickiej pt.  O NAUCE PO LUDZKU.

Jeśli jesteś pracownikiem, studentem lub doktorantem Politechniki Śląskiej i chcesz podzielić się z szeroką publicznością swoimi badaniami lub opisać jakieś naukowe zagadnienie prosto, jasno i „dla ludzi”, to zrób to! Czekamy na Twój artykuł do 15 listopada 2017 r. Szczegóły w regulaminie.

Honorowy patronat nad Konkursem objął dr hab. inż. Tomasz Trawiński, Prorektor ds. Studentów i Kształcenia Politechniki Śląskiej; patronat merytoryczny objęło Stowarzyszenie Rzecznicy Nauki, a patronat medialny – czasopismo popularnonaukowe Focus.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.