CPN i PWN prezentują…

Z przyjemnością prezentujemy nowe, bezpłatne e-czasopismo – Niezbędnik Akademicki PWN – skierowane do pracowników naukowych i dydaktycznych, jak również do wszystkich zainteresowanych zmianami i reformami związanymi ze szkolnictwem wyższym w Polsce.

Wydawnictwo Naukowe PWN oraz Wydawnictwo Lekarskie PZWL od początku swojego istnienia dostarczają rzetelnej i wartościowej wiedzy. Chcemy stale wspierać środowisko akademickie, informując o wszystkich zmianach dotyczących polskiej nauki.

Dokładamy wszelkich starań, aby wiedza zawarta w Niezbędniku Akademickim PWN była zawsze na najwyższym poziomie. Dlatego ludzie tworzący z nami kolejne wydania e-czasopisma, to znakomite grono przedstawicieli środowiska akademickiego. Wspólnie z Autorami prezentujemy kompleksowe źródło informacji dla władz uczelni, pracowników naukowych oraz dydaktycznych.

Serdecznie polecamy najnowszy numer Niezbędnika Akademickiego PWN i życzymy miłej lektury. Aktualny numer, harmonogram wydań oraz wydania archiwalne dostępne są na: www.niezbednikakademickipwn.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla dorosłych. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.