Konkurs „O nauce po ludzku” rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzców konkursu na artykuł popularnonaukowy dla społeczności akademickiej „O nauce po ludzku”. Na konkursu wpłynęło 23 prace. Jury w składzie: dr Szymon Drobniak (UJ), dr inż. Katarzyna Krukiewicz (PŚ), prof. Andrzej Katunin (PŚ) oraz Jan Stradowski (Focus) wyłoniło po ciężkich bojach zwycięską trójkę.

I miejsce – Anna Pieprzyca, studentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki za artykuł pt. Twój osobisty zestaw szczęścia;

II miejsce – Marcelina Jureczko, doktorantka Katedry Biotechnologii Środowiskowej Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki za artykuł pt. Złoto Goblinów;

III miejsce – Małgorzata Bednarz, studentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki za artykuł pt. Mikroszpiedzy na medal.

Serdecznie gratulujemy!

Prace opublikujemy wkrótce na naszej stronie internetowej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla dorosłych. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.