Śląskie Dni Biotechnologii

Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej? Interesujesz się biologią, chemią, fizyką? Myślisz o studiowaniu kierunków przyrodniczych lub medycznych? Zapraszamy na Śląskie Dni Biotechnologii „Bakcyl”, podczas których będziecie mogli poznać tajniki tej interdyscyplinarnej dziedziny nauki!

Zapraszamy do wydarzenia kliknij tutaj

Zdjęcie użytkownika Bakcyl.

W ramach ‚Śląskich Dni Biotechnologii”, które w tym roku odbędą się w dniach 08.06 – 09.06 (piątek i sobota) proponujemy udział w następujących wydarzeniach:

WYKŁADY (08.06 od godziny 09.00 do 13.30)
W ramach wykładów będziecie mogli poznać tajniki różnych dziedzin biotechnologii, w tym mikrobiologii, biologii molekularnej, a także zaznajomić się z grupami badawczymi działającymi w Centrum Biotechnologii Politechniki Śląskiej!

LABORATORIA (09.06 od godziny 09:00 do 14:00)
W ramach pięciogodzinnego cyklu laboratoriów przewidzieliśmy następujące bloki:
a) mikrobiologia
b) biochemia
c) bioinformatyka

Ilość miejsc ograniczona (36 miejsc!)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla wszystkich. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.