I Wieczór Otwarty Wydziału Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w wieczorze otwartym Naszego Wydziału. Jesteśmy przekonani, że nawet najlepsza broszura informacyjna, nie zastąpi osobistej wizyty w naszych laboratoriach, jak i rozmów z naszymi Studentami oraz Pracownikami.

Z myślą o Kandydatach na studia na kierunkach: matematyka i informatyka (które prowadzimy na Wydziale), przygotowaliśmy wieczór otwarty Wydziału Matematyki Stosowanej (nazwa kodowa: WOW_MS).

W programie wieczoru przewidziano m.in. 7 informatyczno-matematycznych wyzwań, których szczegóły są objęte ścisłą tajemnicą. Możemy ujawnić, że dla najlepszego zespołu przewidziana jest nagroda 😉

Ważne:

• Startujemy: 4 lipca 2018 r., o godz. 18:18, a kończymy nie później niż o godz. 20:20.
  • Wieczór odbędzie się w sali 401, w budynku położonym w Gliwicach, przy ul. Kaszubskiej 23.
  • Rejestracja: https://wow-ms-18.evenea.pl/
  • Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji, a liczba miejsc jest ograniczona do 21.
  • Z myślą o Naszych studentach, absolwentach oraz pracownikach, przygotowaliśmy dodatkowo 13 zaproszeń.

Do miłego zobaczenia!

Organizatorzy WOM_MS

W przypadku zapytań prosimy o kontakt: adrian.kapczynski@polsl.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla dzieci i młodzieży. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.