Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych!

KONKURS

Instytut Elektroniki Politechniki Śląskiej wraz z partnerami – firmami SIEMENS Polska oraz KAMAMI ogłasza konkurs na najciekawszy projekt z dziedziny elektroniki, informatyki lub automatyki pod hasłem:

Elektronika – by żyło się łatwiej

DLA KOGO
Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych – szczególnie liceów o profilach matematyczno-fizycznych i politechnicznych oraz techników elektronicznych, mechatronicznych, informatycznych, automatycznych i pokrewnych.
Do konkursu można zgłaszać zrealizowane projekty będące przykładami praktycznych zastosowań szeroko pojętej elektroniki. Prace mogą być oryginalne, jak również prezentowane już w innych konkursach. Koncepcje mogą być tworzone indywidualne lub w zespołach dwuosobowych – np. będące efektem działalności kół zainteresowań.

NAGRODY
Nagrodami są roczne stypendia naukowe dla laureatów, którzy podejmą studia na kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki oraz nagrody rzeczowe fundowane przez sponsorów.

Szczegółowy opis konkursu oraz regulamin dostępny na stronie

www.konkurs.iele.polsl.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.