Giełda Minerałów i Biżuterii już 24 i 25 listopada!

Jeśli interesują Was procesy geologiczne i mineralogiczne, lubicie podziwiać wspaniałe okazy minerałów, skał, skamieniałości, meteorytów lub chcielibyście kupić biżuterię czy bibeloty wykonane z tych niesamowitych darów natury, to organizowana 24-25 listopada br., w godz. 10.00 – 18.00, na Wydziale Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej, XXXV Giełda Minerałów będzie znakomitą ku temu okazją.

Giełda adresowana jest do wszystkich, którzy chcą miło i ciekawie spędzić czas w otoczeniu poszukiwaczy, kolekcjonerów, artystów, rzemieślników, którym ziemskie i pozaziemskie bogactwa przyrodnicze są szczególnie bliskie. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci .

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dla wszystkich. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.