Otwarcie wystawa „Kompozycje architektoniczne”prace studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej

„Galeria 2 piętro” serdecznie zaprasza do zwiedzania wystawy „Kompozycje architektoniczne”, prezentującej prace studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
Studenci pierwszego semestru Wydziału Architektury zaczynają swoją naukę od poznawania podstawowych pojęć kompozycji architektonicznej. Takie próby, pierwsze podejścia do oswajania i poznawania reguł rządzących kompozycją są realizowane poprzez tworzenie dzieł – indywidualnie opracowywanych zadań.
Wystawa przedstawia wybrane prace tworzone w bieżącym semestrze i może być próbą podsumowania osiągnięć przyszłych architektów – projektantów. Zestawiono trzy projekty, których treść uwidoczniono przy studenckich odpowiedziach. Zapraszamy do oglądania, dyskutowania i oceny wysiłków autorów prac.
Wystawę zwiedzać można do końca lutego br., codziennie, w godz. 8.00 – 15.00, z wyjątkiem sobót i niedziel.
Zapraszamy!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.