Powoli dobiega końca projekt w ramach zajęć „Project Based Learning”

Chwalimy się! Powoli dobiega końca projekt w ramach zajęć „Project Based Learning” realizowany na Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej, w ramach którego interdyscyplinarny zespół studentów Informatyki oraz Architektury opracowywał aplikację „Bajkowe Miasto Bielsko Biała”. W koncepcji projektu „maczał palce” CPN, a realizację tego przedsięwzięcia wzięli na siebie prowadzący PBL: dr inż. Michał Staniszewski, dr inż. Agnieszka Szczęsna i dr inż. Michał Sitek. W dniu 17 stycznia zespół projektowy spotkał się w Urzędzie Miejskim z panią Anną Zgierską, Naczelnikiem Wydziału Promocji Miasta oraz panem Tomaszem Ficoniem, rzecznik prasowym. Dzięki zaangażowaniu studentów oraz Studia Filmów Rysunkowych udało się opracować dwie aplikacje rozszerzonej rzeczywistości, w której użytkownik razem z bohaterami rysunkowymi SFR zwiedza Bielsko-Białą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.