Politechnika Trzeciego Wieku

Wydawałoby się, ze uczelnia powinna skupić się na uczeniu studentów w wieku 20-30 lat, no, może wyjątkiem będą nasi potencjalni kandydaci na studia, bo w końcu prędzej, czy później będą też studentami. A tymczasem… Uczymy się przez całe życie – to motto działań Politechniki Śląskiej. Dlatego też mamy ofertę popularno-naukową dla każdego, kto już nie jest juniorem, ani dwudziestokilkuletnim studentem, a nadal chce się z nami uczyć.

Jesteśmy jedynym w Kraju Uniwersytetem Trzeciego Wieku, który pozwala na prawdziwe studiowanie. Nie chcemy powielać schematów: fitness, języki obce, malowanie, czy podstawowa obsługa komputera. My idziemy krok dalej. Programowanie komputerów? Nie straszne! Chemia? Wybuchowo ciekawa! Biotechnologia? Oczywiście! A może budowanie robotów czy tworzenie nowych materiałów? Czemu nie?

Jeśli chcesz się uczyć na Politechnice Trzeciego Wieku, gdzie pokażemy to, co mamy najlepszego w murach naszej Uczelni – zapraszamy!

Kiedy? Od października 2017

Gdzie? Campus Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Katowicach i Zabrzu

Zapisy? Tak

Prosimy o deklarowanie chęci uczestniczeniu w poszczególnych zjazdach.

Deklarację można złożyć u Pani Anny Medoń telefonicznie (pod numerem telefonu: (32) 237 18 54, w godz. 8:00-14:00) lub poprzez pocztę elektroniczną: anna.medon@polsl.pl

Harmonogram:

Harmonogram

Koordynator: dr inż. Adrian Kapczyński (e-mail: adrian.kapczynski@polsl.pl)