Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej

Zgłoś Wydarzenie   Dokumenty do pobrania

ZGŁOŚ WYDARZENIE

Dla dorosłych

Konkurs “O nauce po ludzku” rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzców konkursu na artykuł popularnonaukowy dla społeczności akademickiej „O nauce po ludzku”. Na konkursu wpłynęło 23 prace. Jury w składzie: dr Szymon Drobniak (UJ), dr inż. Katarzyna Krukiewicz (PŚ), prof. Andrzej Katunin (PŚ) oraz Jan Stradowski (Focus) wyłoniło po ciężkich bojach zwycięską trójkę.

I miejsce – Anna Pieprzyca, studentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki za artykuł pt. Twój osobisty zestaw szczęścia;

II miejsce – Marcelina Jureczko, doktorantka Katedry Biotechnologii Środowiskowej Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki za artykuł pt. Złoto Goblinów;

III miejsce – Małgorzata Bednarz, studentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki za artykuł pt. Mikroszpiedzy na medal.

Serdecznie gratulujemy!

Prace konkursowe można przeczytać tutaj.