Maj 27 2020
Expired!

XXII Międzynarodowa Studencka Sesja Naukowa “Materiały i Technologie XXI wieku”

Opis wydarzenia (w tym prosimy podać, kto jest planowanym odbiorcą wydarzenia np. społeczeństwo akademickie, studenci, pracownicy, doktoranci, uczniowie, dzieci itd.): Tegoroczna XXII Międzynarodowa Studencka Sesja Naukowa jest kolejną edycją organizowanej corocznie konferencji, której motywem przewodnim są nowoczesne materiały i innowacje
w dziedzinie inżynierii materiałowej. Każdego roku Studencka Sesja Naukowa cieszy się zainteresowaniem zarówno środowiska naukowego jak i przedstawicieli firm. W trakcie konferencji przedstawiane są przygotowywane przez uczestników prezentacje oraz postery dotyczące tematyki z zakresu inżynierii materiałowej i dziedzin pokrewnych. Odbiorcą wydarzenia są studenci oraz doktoranci związani z wyżej wymienionymi dziedzinami.
Jednostka organizująca wydarzenia (jednostka PŚ/wydział/katedra/agenda studencka/): Wydział Inżynierii Materiałowej, Katedra Zaawansowanych Materiałów i Technologii, główny organizator – Studenckie Koło Naukowe “Mater-Tech”